Przychodzi taki moment w życiu każdej kobiety, kiedy zaczyna poszukiwać swojej sukni ślubnej.

Każda z Was zaczyna od poszukiwań sukni w Internecie. Czy to dobrze? No cóż, różnie z tym bywa. Pamiętajcie, że zdjęcia sukien na modelkach, które pozują nieruchomo, a potem dodatkowo są retuszowane mogą odbiegać od Waszych wyobrażeń.

Dlatego nie szukajcie sukni marzeń w Internecie tylko w salonie. 
Nie zakładajcie też, że musicie odwiedzić wszystkie salony, które znajdują się w Waszym mieście.  Znajdźcie  2-3 salony, warte odwiedzenia i na nich skupcie się w pierwszej kolejności. Gwarantujemy, że znajdziecie tam swoją suknię. Zwiedzanie większej ilości miejsc tylko wprowadzi zamęt i sprawi, że już żadnej z kreacji nie będziecie pewne.

Przygotujcie się przed wizytą w salonie, tak aby umieć odpowiedzieć na pytania konsultantek:

„Jaka jest wizja Waszej sukni ślubnej?”, 

„Jakie typy i kroje Wam się podobają?”

„Czy suknia ma być skromniejsza czy raczej bardziej ozdobna”


Uzyskanie odpowiedzi  na te podstawowe pytania, pomoże konsultantce wybrać pierwsze modele do przymierzenia.

Nasza prośba do Was - przymierzajcie różne fasony i kroje sukien,  również  te, które proponuje Wam konsultantka, nawet jeśli na pierwszy rzut oka w ogóle Wam nie przypadają do gustu. Nie kosztuje Was to nic poza czasem, a niejednokrotnie możecie się zdziwić jaki będzie efekt końcowy. Zaufajcie naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Nie odrzucajcie z góry sukni ze względu na jakiś mały drobiazg, który się Wam nie podoba na manekinie lub wieszaku, ponieważ może okazać się, że gdy założycie suknię efekt całości będzie zaskakujący i bardzo Wam się podoba.

Pamiętajcie, że niektóre elementy można zmienić lub całkowicie z nich zrezygnować.

Kolejna kwestia to wybór osoby towarzyszącej. Wiemy, że bardzo ważne jest, abyś miała wokół siebie bliskie osoby, jednak wybór osoby towarzyszącej przy wyborze sukni – to bardzo ważna kwestia.

Niejednokrotnie osoby, które mają Wam pomóc, tak naprawdę przeszkadzają i nie potrafią obiektywnie doradzić.  Zdania typu  „Ja bym takiej sukni nie wybrała”, „Mi się ta aplikacja nie podoba”, „Wolę krój księżniczki” świadczą,  że osoba towarzysząca nie zdaje sobie sprawy z faktu, że wybierana jest suknia nie dla niej, tylko dla PM będącej w przymierzalni. Najważniejsze jest, czy PM suknia się podoba i czy się w niej dobrze czuje. Osoba towarzysząca może ocenić, czy dana suknia pasuje do charakteru i figury PM. Jednak sama suknia to kwestia bardzo indywidualna i jeżeli Wam się suknia szalenie podoba, to nie rezygnujcie z niej tylko dlatego, że np. Wasza koleżanka wybrałaby na swój ślub zupełnie coś innego. 
 

Ostatnia kwestia – szukanie sukni do momentu, aż poczujecie magiczne „tak, to ta jedyna – moja suknia ślubna”.

Bardzo przed tym przestrzegamy, gdyż fakt, czy moment  ten się pojawi, czy nie - zależy tylko i wyłącznie od Waszego charakteru.

Niektóre z PM są bardzo zdecydowane, inne mniej. Te pierwsze faktycznie mają swoje zdanie i to głównie one same bez większej pomocy decydują o swojej sukni ślubnej. U nich również łatwiej przyjdzie ten efekt pierwszego wrażenia. Panie, które z natury są niezdecydowane i potrzebują dużo czasu, by zakupić cokolwiek, zawsze będą miały wątpliwości i będą potrzebować opinii wielu osób i  więcej czasu na podjęcie ostatecznego wyboru.  Co w konsekwencji często prowadzi do zasięgania opinii coraz większej ilości osób, których zdania będą się znacznie od siebie różniły - wiadomo – gdzie 4 kobiety – tam 5 opinii.

Zatem dziewczyny – to Wasz dzień, Wasz Ślub i Wasza Suknia Ślubna. Nie starajcie się zadowolić wszystkich dookoła. Najważniejsze, byście same się sobie podobały i czuły się fantastycznie a my gwarantujemy, że jesteś w najlepszych rękach!