Pisząc „koronkowe góry” oczywiście nie mam na myśli góry od pidżamy, ani tym bardziej od kostiumu kąpielowego, tylko wyobrażenie sporej grupy dziewczyn o idealnej sukni ślubnej. Suknia prosta z delikatną – koniecznie koronkową górą – to tegoroczny hit.

ększość z Was, chce mieć zabudowaną górę, po to aby w sukni ślubnej, czuć się swobodnie i wygodnie – my to rozumiemy, dlatego kolekcja 2015 utkana jest sukniami z koronkowymi zabudowanymi górami, jak barszcz wigilijny uszkami.

Dziewczyny mamy ich całe mnóstwo. Są wśród nich suknie krótkie z koronkową górą. Suknie, w których koronka połączona jest misternie z tiulem (model 14061), ale koronka świetnie łączy się nie tylko z tiulem. Doskonale komponuje się z satyną (model 14017) albo z szantungiem. Tym z Was, które lubią suknie dopasowane proponuje niewiarygodnie kobiecą, wyjątkowo seksowną suknię, która cała uszyta jest z koronki (model TO 479). Jedną z perełek kolekcji 2015 jest z pewnością suknia, która uszyta jest z niewiarygodnie pięknej, lekkiej jak mgiełka koronki (model 14002). Można wymieniać bez końca możliwość łączenia koronki, z innymi materiałami i fasonami, są z odsłoniętymi plecami, z rękawkiem, ramiączkami, długie, proste, wąskie, szerokie, obniżony stan, podwyższony stan.. ach – jednym słowem mamy wszystkie możliwe łączenia, nic tylko mierzyć i wybierać.

Zresztą w tym ponownym bumie na koronki nie ma nic dziwnego, ponieważ moda na koronkę nigdy nie przeminie. Jestem pewna, ze wiele z Waszych mam i babć, właśnie w koronkowej sukni brało ślub – moja mama zresztą też.  A dlaczego tak jest ? Bo w koronce jest magia- jest w niej elegancja, jest w niej dostojeństwo, jest wreszcie szyk i klasa… po prostu jest ponadczasowa. Koronkowe suknie ślubne są ozdobą kolekcji światowych projektantów od lat. Zresztą bardzo mocno ostatnio lansowane suknie izraelskich projektantów, swój sukces zawdzięczają właśnie koronkom.

Świetnym przykładem na ponadczasowość koronkowych sukien są śluby koronowanych głów. Przecież między ślubem chociażby Grace Kelly a ślubem Kate Middleton upłynęła epoka – a obie księżne wystąpiły w oszałamiających koronkowych sukniach. Obie księżne były, są i będą ikonami stylu. Taką ikoną możesz przecież zostać i Ty.