„Mniej znaczy lepiej” tak twierdziła Coco Chanel.. czy się myliła? Ikona stylu nie mogła się mylić! No tak, powiedzieć łatwo, ale jak to osiągnąć? Przecież każda dziewczyna marzy, aby w tym dniu wyglądać pięknie – ba, cudownie! Wy wiecie czego chcecie, a my wiemy jak to osiągnąć. Wystarczy połączyć ze sobą: jakość materiału, perfekcję kroju i szycia oraz umiar w zdobieniu – z tego przepisu z pewnością wyjdzie efekt „wow”.

Oczywiście są dziewczyny, które chcą założyć suknie dopasowaną z koronkową górą, taką jak chociażby Agnes model 11275. Dopasowana suknia, na pewno świetnie podkreśli Twoje kształty, i tu uwaga! Nie musisz mieć figury modelki, żeby założyć coś bliżej ciała…ważne jest, aby Twoja figura miała proporcje. Zwróć uwagę na model Agnes TO 148 – łączy w sobie wszystko: klasę, elegancję oraz sexapil. Perfekcyjny krój ma tu kluczowe znaczenie.

Jednym z najbardziej popularnych trendów od lat, są suknie w stylu „księżniczki”. W sumie w końcu każda z nas chce być nią chociaż raz! W ostatnim roku furorę robił model Agnes 11850. Księżniczka jest świetnym wyborem, pod warunkiem, że nie będzie zbyt „przestrojona”. Styl princeski w najlepszym wydaniu to suknia Agnes model 14068. Piękna tiulowa szeroka spódnica, góra zabudowana i pokryta kryształkami. No i plecy.. cudowne, proste, wysmuklające..ech, tylko brać ślub !