Kiedy podjąć decyzję o zakupie sukni?

Najprościej powiedzieć, że decyzję o zakupie sukni powinnaś podjąć wtedy, kiedy poczujesz, że to jest właśnie „ ta” suknia. Oznaki mogą być różne: gęsia skórka, łzy w Twoich oczach, uścisk serca.. albo po prostu widzisz, że wyglądasz doskonale. Jednak dla własnego komfortu i możliwości skorzystania z pełnej oferty salonu, najlepiej podpisać umowę około 5 miesięcy przed ślubem. Konsultantka ślubna pomoże Ci w dobraniu i mierzeniu sukien.

Finanse, jak to wygląda?

W naszych salonach znajdziesz suknie w różnych cenach. Przy podpisywaniu zamówienia, dokonujesz wpłaty zadatku – oczywiście możesz tego dokonać płacąc gotówką lub kartą. Płatność rozłożona jest na 3 raty. Pierwsza to – zadatek, druga – to wplata w dniu miary kontrolnej oraz trzecia płatność, która ma miejsce dopiero przy odbiorze sukni. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zakup sukni nie będzie stanowił jednorazowego obciążenia.

Wypożyczenie sukni

Warunki zamówienia sukni w przypadku wypożyczenia wyglądają podobnie, jak przy kupnie. Suknię należy zarezerwować z około półrocznym wyprzedzeniem. Pamiętaj, że tu działa zasada „kto pierwszy, ten lepszy” Przed ślubem odbywa się przymiarka i model jest idealnie dopasowywany do figury. Suknię zazwyczaj odbiera się 2 dni przed ślubem i oddaje 2 dni po ślubie. Należy jedynie pamiętać, że wypożyczeniu podlegają tylko modele dostępne w salonie, w związku z tym suknia może się różnić od Twojego rozmiaru jedynie o jeden rozmiar w dół lub w górę.

Szycie sukni wg indywidualnego projektu

Jedną z możliwości jest uszycie sukni ślubnej według indywidualnego projektu, zdjęcia, wizji. Jeśli szukasz takiego rozwiązania – jesteśmy otwarci. Należy do nas po prostu przyjść. Po rozmowie z naszymi konsultantkami przedstawimy Ci kosztorys szycia sukni na indywidualne zamówienie.

Jak wygląda wizyta w salonie?

Wizyta w salonie powinna być dla Ciebie i Twoich bliskich przyjemnością. Dlatego wybierz datę i dokonaj wcześniej rezerwacji terminu, dzięki temu nie spotkasz się z sytuacją, kiedy w salonie wszystkie godziny będą zajęte, a Ty nie będziesz mogła przymierzyć sukni w danym dniu. Po przekroczeniu naszego salonu, Twoja osobista konsultantka zajmie się Tobą. W dyskretny sposób, konsultantka zapyta Cię o Twoje oczekiwania związane z suknią ślubną oraz o Twoje doświadczenia związane z jej poszukiwaniem.

Co radzimy?

Dzień Twojego ślubu to wydarzenie dla całej rodziny, dlatego cieszy nas, jak możemy gościć w naszym salonie także mamy, babcie, siostry czy przyjaciółki. Często każda z tych osób widzi Cię inaczej, każda ma inną wizję Ciebie w sukni ślubnej. Zastanów się, w której kreacji to Ty czujesz się najlepiej. Która najbardziej do Ciebie pasuje? Wtedy będziesz pewna, że to jest właśnie to, a Twoi bliscy w tym Wielkim Dniu będą oczarowani Twoim wyglądem.