W połowie lutego br. kanał TLC rozpocznie emisję drugiej edycji programu „Salon sukien ślubnych”, prowadzonego przez Stefano Terrazzino. Program oparty jest na amerykańskim formacie „Say yes to the dress”.
Wymarzoną suknię ślubną Pannom Młodym pomagają wybierać starannie wyselekcjonowane konsultantki. Najlepsze konsultantki z salonów ślubnych z całego kraju, zostały poproszone o podzielenie się swoim doświadczeniem oraz wiedzą z uczestniczkami programu. 
Wiadomo, że wybór sukni ślubnej to najważniejsza rzecz dla każdej kobiety wychodzącej za mąż. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby oddać się w dobre ręce. Oczywiście wśród najlepszych konsultantek nie mogło zabraknąć konsultantki z naszych salonów. Dla nas najważniejsze jest, aby każda dziewczyna otrzymała fachową pomoc. Dlatego każda z Klientek otrzymuje swoją konsultantkę ślubną, która pomaga jej przejść przez wszystkie etapy związane z wyborem sukni. 
Nie ryzykuj z wyborem sukni w przypadkowym salonie. Przyjdź do salonu, w którym pracują najlepsi z najlepszych !
Druga seria programu ma liczyć - tak jak pierwsza - osiem odcinków. Trafi na antenę kobiecej stacji 12 lutego br. i będzie nadawana w piątki o godz. 22.00. Zachęcamy do oglądania i zobaczenia nas w akcji.