Trendy ślubne 2018 - seksownie i szykownie

Trendy ślubne 2018 - seksownie i szykownie

Autor wpisu: MałgorzataMałgorzata 2848 wyświetleń

Każda z Was wybierając suknię ślubną, kieruje się przede wszystkim swoim gustem, upodobaniami oraz poczuciem estetyki. Oczywiście nie bez znaczenia jest to, co w danym sezonie proponują projektanci. Dlatego chcemy Wam przedstawić trendy w modzie ślubnej na nadchodzący sezon 2018. 

Do spektakularnych wycięć na plecach już się zdążyliśmy przyzwyczaić, ponieważ ten trend obserwujemy od co najmniej dwóch lat. Tym razem projektanci poszli o krok dalej i dekolty zeszły aż do pępka jednak bez przekraczania granic dobrego smaku. Zasada jest jedna; ma być seksownie i szykownie.

Kolejny trend to oczywiście, seksowne rozcięcia i rozporki, które pojawiają się zarówno w zwiewnych sukienkach, ale również w bardzo dopasowanych sukniach. Najpiękniej prezentują się, gdy odsłaniają nogę w nieoczywisty sposób, podczas tańca i ruchu.

Efekt WOW gwarantowany !

Kolejny trend, który również utrzymuje się od kilku sezonów ale wciąż jest aktualny to zabudowane koronką lub półprzejrzystymi tkaninami dekolty, plecy i ramiona. Całość tworzy iluzję gołego ciała pokrytego wyrafinowaną koronką. W odważniejszych kreacjach sięga już całego ciała, można więc śmiało połączyć je pod nazwą illusion bodice.

Bez wątpienia kochamy w tym sezonie suknie z długimi rękawami, zarówno te zmysłowe przy ciele ale również nie są nam obojętne rękawy obszerne czy z wymyślnymi drapowaniami.

A od jakich trendów odchodzimy w 2018 roku ? Na pewno porzucamy styl boho- eksploatowany przez kilka ostatnich sezonów. Porzucamy również wymyślne, przerysowane kreacje na rzecz klasycznej elegancji.

W 2018 roku wracamy do stylu retro eksponującego kobiecą sylwetkę i glamour w stylu złotych lat Hollywoodu.